Hakkımızda

Ulusoy Sigorta, temelleri 2014 yılında atılan firmamız 2016 yılının başında faaliyete geçerek, kendi gibi genç olan nitelikli ve hevesli kadrosuyla hizmetinize girmiştir.

Ulusoylar Sigorta, “Değer verdiğiniz her şey bizim için değerlidir “ sloganıyla, sizin için en iyi sigorta çözümünü en iyi hizmet ile sunmayı kendine misyon edinmiştir.Ulusoy Sigorta Acenteliği

Bilindiği üzere sigorta bir risk transfer sistemidir. Bu sistem sayesinde kişiler, karşı karşıya bulundukları tehlikelerin neden olabileceği, parayla ölçülebilen zararlarını, nispeten küçük miktarlarda ödemiş oldukları primler yoluyla paylaşmaktadırlar. Böylece, sizin için değerli olan her şey, oluşabilecek risklere karşı teminat altına alınmış olur. Bu konuda, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyerek,  size en uygun poliçeyi hazırlamak en temel görevlerimizdendir. 

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak, öncelikli olarak müşteri çıkarlarını korumayı hedef edinen firmamızın vizyonu acentecilik kavramını tekrar hak ettiği konuma getirerek, Avcılar sigortacı olarak firmamızı İstanbul ve Türkiye’nin en köklü, en güvenilir ve ülkedeki en iyi hizmet anlayışı ile tanınan bir firma haline getirmektir.

Ulusoylar Sigorta Acenteliği olarak, sadece poliçeyi keserken değil,  sonrasında da her türlü yardım ve destek için yanınızda yer almaktayız. Bize ofisimizden ulaşabileceğiniz gibi, telefon, e-posta, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizin için buradayız.